Prenájom vozidiel     kluce

Naša autopožičovňa sa zaoberá poskytovaním profesionálnych služieb v oblasti krátkodobého a dlhodobého prenájmu vozidiel, a operatívneho leasingu. Dlhoročným pôsobením na trhu vieme garantovať vysokú úroveň našich služieb. V súčasnosti sa v našom vozovom parku nachádzajú vozidlá v strednej a vyššej triede, a tiež niekoľko multivanov.
Na zabezpečenie vysokej kvality služieb a spoľahlivosti vozidiel je naša pozornosť sústavne venovaná bezchybnému technickému stavu vozidla. Naše vozidlá na prenájom sú pravidelne kontrolované v autorizovanom servise. Každé vozidlo na prenájom vám bude pristavené kdekoľvek v Bratislavskom kraji alebo na mieste podľa dohody.

Podmienky prenájmu

Vek vodiča – Minimálny vek vodiča je 21 rokov. Vodič musí byť držiteľom vodičského oprávnenia minimálne 12 mesiacov na potrebnú skupinu motorových vozidiel, ktoré majú byť predmetom prenájmu.
Spôsob platby – Pri platbe v hotovosti nájomca pri preberaní vozidla zloží zálohu za vozidlo v požadovanej výške a zároveň vyplatí cenu prenájmu podľa platného cenníka a dlžky prenájmu. Nájomca musí predložiť platnú medzinárodnú platobnú kartu v okamihu prenájmu. Akceptujeme platobné karty American Express, Visa, Eurocard/Mastercard. Na začiatku prenájmu je platobná karta autorizovaná na potrebnú čiastku s ohľadom na dlžku prenájmu.

Akcia

Vozidlá v rámci mesta Bratislavy pristavíme na požiadanie až k vám domov. Pristavenie vozidla na letisko Viedeň Schwechat zdarma pri zapožičaní vozidla nad 15 dní.

Bližšie informácie o prenájme

CENA PRENÁJMU ZAHŔŇA:
havarijné poistenie v krajinách EU
PZP
cestnú daň
slovenskú diaľničnú známku
zabezpečenie servisných prác
v prípade nehody preberáme administratívne riešenie poistných udalostí
neobmedzený počet najazdených KM*
sezónne prezutie pneumatík
vozidla vydávame aj cez víkend
PLATBA:
Platba za prenájom vozidla musí byť uhradená vždy vopred na celú dobu nájmu. Záloha / depozit / sa platí samostatne a nepočíta sa ako platba za prenájom vozidla.
OBDOBIE PRENÁJMU:
Minimálna dlžka prenájmu je 24 hodín. Pri prekročení o viac ako 1 hodinu je účtovaný ďalší deň. Ceny sú kalkulované vždy podľa platného cenníka a dlžky doby prenájmu.
POTREBNÉ DOKUMENTY:
Súkromné osoby pri preberaní vozidla musia vždy predložiť platný občianský preukaz alebo cestovný pas, vodičký preukaz. Živnostnící a firmy pri preberaní vozidla vždy predkladajú občianský a vodičský preukaz vodiča, živnostenský list, resp. výpis z obchodného registra.
POHONNÉ HMOTY:
Na začiatku prenájmu je vozidlo vždy s plnou nádržou. Na konci prenájmu sa požaduje vrátenie automobilu buď s plnou nádržou, alebo úhrada za chýbajúce pohonné hmoty v nádrži. Výška poplatku za chýbajúce pohonné hmoty sa skladá z ceny pohonných hmôt a z ceny za servis spojený s touto činnosťou.

Dokumenty na stiahnutie:
Zmluva o výpožičke (PDF)
Všeobecné obchodné podmienky (PDF)

Kontaktujte nás pre vypracovanie individuálnej ponuky ešte dnes.


* pri dlhodobom prenájme maximálne 5000 km mesačne